Vybudování nových komínů Plzeň

 

Plánujete přechod na pevná paliva ? Vracíte se k osvědčenému a léty prověřenému topení dřevem ? Chystáte se stavět, ale netroufáte si sami na vybudování komínu ? Obraťte se na profíky !

Naše nabídka

Vybudujeme komín podle vašeho přání ! Svěřte se do našich rukou a můžete zapomenout na starosti. Naši řemeslníci pro vás postaví komín na který bude spolehnutí. Klademe si za cíl stavět pouze trvanlivé a funkční komíny - takové jaké budou sloužit k spokojenosti majitelů po dlouhá léta.

 

 

Výhody dobře postaveného komína

Správně postavený komín znamená nejen výrazné snížení provozních nákladů, ale zároveň Vám ušetří mnoho budoucích starostí. Pokud si najmete odborníky na slovo vzaté nemusíte se bát nepříjemností souvisejících s neprůchodností komína popřípadě jeho špatným tahem. Dobře postavený komín šetří vaše peníze, čas a především zdraví.

Další nabídka služeb.

Nezabýváme se pouze stavbou a budováním komínů. Paleta našich služeb je mnohem širší - zvládáme čištění komínů stejně tak jako jejich vložkování a revize. V případě jakýchkoliv dotazů se neostýchejte nás kontaktovat - naše kominictví je zde pro Vás.