Revize komínů Plzeň

 

Revize komínů je v podstatě kompletní kontrola celého komínu (spalinové cesty) před uvedením spotřebiče do provozu. Na základě této kontroly je pak vystavena revizní zpráva, která obsahuje veškeré údaje a také i případné nedostatky.

Od roku 2011 navíc vstupuje v platnost nařízení vlády o podmínkách požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv, které předepisuje pravidelné čištění spalinových cest. Proto je doporučeno provádět pravidelné revize komínů, podle typu paliva a stavu, i několikrát ročně.

Revize komínů Plzeň - kominictví Fiala


Pokud se chystáte uvést do provozu nový komín, měníte druh paliva,či samotný spotřebič, nebo máte podezření, že s Vaším stávajícím komínem je něco v nepořádku (například trhlina ve spalinové cestě), pak byste měli určitě provést revizi komínu. Plzeň je místem, kde najdete odborníka, který Vám se vším poradí a svoji práci provede profesionálně.

Petr Fiala - revize komínů Plzeň. Potřebujete zkontrolovat Váš komín? Chcete mít dobrý pocit, že neporušujete zákon? Pak se ozvěte nám. Naše firma Vám provede revizi komínů rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Naše firma se postará o Váš komín s maximální péčí. Mezi naše hlavní výsady patří spolehlivost, pečlivost, preciznost a zároveň kvalitně a rychle odvedená práce. V naší firmě si uvědomujeme, jak důležité je mít celý dům v dobrém stavu fyzicky i právně. A proto Vám nabízíme naše služby, jako je například revize komínů. Plzeň je naším sídelním městem, takže je nejvyšší koncentrace našich spokojených zákazníků, u kterých jsme již provedli revizi komínu. Ovšem naše pole působnosti sahá mnohem dál, do širokého okolí. Revizi komínů v Plzni provádíme již řadu let a za tu dobu jsme si našli několik spolehlivých dodavatelů, kteří si uvědomují fakt, že kvalitní dodavatelské služby jsou základem kvalitně odvedené práce. Také si uvědomujeme, že pletky s úřady nejsou příjemná záležitost, zvlášť pokud se jedná o věci, jako je například komín. Proto Vám provedeme revizi komínů pečlivě a pokusíme se najít jakýkoli případný zádrhel, kvůli kterému byste následně mohli mít problém. Zároveň Vám doporučíme pár tipů a triků, jak se o komín správně starat, čemu předcházet,... S námi jste v těch nejlepších rukách - o Váš komín se postaráme s láskou a péčí - revize komínů Plzeň. Máme ale zároveň i výhodu v nevýhodě – firem zabývající se všeho ohledně komínů v Plzni moc není, ovšem těch pár působících sou naší velkou konkurencí. Možná je jich málo, ale jsou silní. A to nás motivuje k tomu, abychom my, Kominictví v Plzni - Petr Fiala, byly jednou z nejlepších firem ve svém oboru. Zlaté éry komínů a kominíků jsou již minulostí, ale stále se najdou tací, kteří dávají přednost nostalgii, před ústředním topením. Ke každému z našich zákazníků přistupujeme individuálně a snažíme se mu věnovat maximum času. Spokojenost zákazníka je věc, na které nám opravdu záleží. Petr Fiala - Váš odborník na revize komínů Plzeň.