Zajistíme pro vás kominictví, revize, vložkování komínů v Plzni


 
Vítejte na stránkách našeho kominictví. Plzeň je zajisté místem, kde mnoho lidí uvítá profesionální pomoc se svým komínem. A od toho jsme tady my.
 
Patříte i Vy mezi lidi, kteří nic nepodcení a v souladu se zákonem se pečlivě starají o své komíny? Plzeň má nyní kvalitní kominictví, jehož odborníci Vám dokáží poradit a pomoci. Zaměřujeme se mimo jiné na čištění komínů, ale provádíme také pravidelné komínové revize komínů. Plzeň Vám nabízí díky našim službám nejen to, ale i mnohem více. Podívejte se na námi nabízené služby a vyberte si tu pravou, kterou potřebujete.
 
Kontaktujte nás a my se o vše postaráme. Naše práce probíhá v souladu se zákony, vyhláškami a nařízeními vlády. Naší nejčastější prací jsou právě výše zmíněné revize komínů. Plzeň je místem, kde je pro mnoho lidí tato služba nezbytná a nepostradatelná. Ne všechny firmy jsou však profesionální a nabízejí kvalitní služby. Proto vybírejte pečlivě své kominictví. Pro nás nejsou žádným problémem revize komínů pro plynové kotle, pro kotle na pevná či tuhá paliva ani pro komíny s kondenzačním kotlem. Naše práce je kvalitní, profesionální a nabízena za rozumnou cenu. Vyzkoušejte si i Vy naše služby a zajisté budete velice spokojeni.
 
Moderní spotřebiče kladou vysoké nároky na odtah spalin. Při volbě vhodného materiálu vložky hraje důležitou roli zejména nasákavost, odolnost proti vlhkosti a proti vyhoření. Potřebné parametry a především bezpečnost – to vše Vám přinese vložkování komínů Plzeň  je městem jako každé jiné, a proto i zde se určitě najdou lidé, kteří ocení profesionální práci mého kominictví.
 

Kominictví Plzeň je tady pro Vás

Pracujeme
pro vás

Smlouva o
dlouhodobou
údržbu

Přečtěte si více